Státní svátek 28. října ve vile Stiassni nabídne denní oživené prohlídky a večerní prohlídky po stopách zločinu

Netradiční prohlídka

  • Vyprodáno

Oslavte den naší státnosti stylově v prvorepublikové vile. Čekají vás denní i večerní prohlídky, které navodí tu pravou prvorepublikovou atmosféru.

V průběhu dne bude klasický výklad doplněn oživlým programem. Čeká vás výlet do 30. let minulého století, při kterém se zaposloucháte do tónů písní éry první republiky. Můžete se těšit na ukázku lekce sportovního šermu a společně s námi strávíte příjemnou hodinu na vlně nostalgie a elegance. Začínáme v 11, 12, 13 a 14 hodin. Doporučujeme rezervaci.

Večer pak zasahuje četnictvo, tentokrát však naposledy! Vítejte v dobách první republiky, kdy elegance mužů soutěžila se šarmem dam. Ve vysoké společnosti bohatých továrníků však nejde vždy jen o iluze, ale především o prestiž a moc. Pro dosažení svých cílů se někteří neváhají zaprodat zločinu. To je chvíle pro kapitána Povondru a jeho zkušenou mordpartu. Vydejte se spolu s nimi po stopě vraha. Čeká vás zcela netradiční prohlídka vily, během které zažijete napětí i zábavu. Toto oblíbené představení bylo ve vile Stiassni již několikrát úspěšně reprízováno.

Nenechte si ujít poslední šanci pátrat po stopě zločinu... Derniéra detektivních prohlídek, které začínají v 17, 18, 19 a 20 hodin. Rezervace nutná!