Společenská setkání, semináře, přednášky, firemní prezentace, svatby, oslavy, hostiny, filmové produkce, teambuilding

Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní prostory v areálu vily Stiassni. Zrekonstruovaný areál o ploše 32 tis. m2 nabízí možnost pořádání vzdělávacích, prezentačních, kulturních a společenských akcí nedaleko centra Brna, na dohled výstaviště, uprostřed zeleně. Pozvěte své hosty na místo s atmosférou první republiky, do vily zbudované pro rodinu textilního magnáta Alfréda Stiassni.

Nabízíme:

  • historická vila Stiassni
  • přednášková budova
  • administrativní budova
  • zahrada - nabízí zázemí pro pořádání kulturních a společenských akcí rozličného
    zaměření. Umožňuje pořádat akce většího rozsahu – zejména v kombinaci s pronájmem vily a přednáškové budovy, které poskytnou nezbytné zázemí. V zahradě je umístěna replika prvorepublikového bazénu a zrekonstruovaný prvorepublikový tenisový kurt.
  • virtuální prohlídka zde.
  • veškeré pronájmy budou ukončeny do 22. hodiny.

Doprava a parkování

Areál je dobře dostupný trolejbusem č. 38 (zastávka Marie Pujmanové přímo u severního vstupu do areálu – 10 minut jízdy z Komenského náměstí). Od hlavního nádraží je spojení tramvají č. 1, dále od Mendlova náměstí také trolejbusy č. 24, 25, 26, 37 a autobusy č. 44, 52, 68, 84 na zastávku Pisárky. Odtud je vila vzdálena pět minut chůze.
Areál nabízí parkování pro maximálně 50 automobilů (za předpokladu nevyužití nádvoří před vilou a zpevněné plochy před přednáškovou budovou).

Doprovodné služby

Pro naše nájemce nabízíme zvýhodněné vstupné na komentovanou prohlídku vily Stiassni, která každé akci dodá punc originality či exklusivity. Rádi Vaše hosty provedeme i v angličtině či němčině.
Jako součást pronájmu je možné poskytnout disponibilní vybavení – židle, stoly, jednoduché ozvučení, mobilní projektor, mobilní plátno, notebook ad.