Svatba ve vile

Řekněte si "ano" v lukrativním prostředí prvorepublikové vily.

Pokud Vás čeká tento velký krok do společného života, je možno v prostorách vily Stiassni uspořádat civilní svatební obřad či uzavření registrovaného partnerství. Obřad se uskuteční na základě smlouvy o konání obřadu mezi správou vily Stiassni (Národním památkovým ústavem) a nájemci. Podmínkou konání je úhrada platby za služby spojené s obřadem.

Jak postupovat při sjednání obřadu?

  1. Sjednání si informativní schůzky ve vile, na které Vám rádi vysvětlíme podmínky konání a učiníme prohlídku možných míst.
  2. Po rozhodnutí pro obřad ve vile je třeba kontaktovat matriční úředníky (osobní návštěvou na Odboru matrika ÚMČ města Brna, Brno-střed, Dominikánská 2, severní budova, přízemí, úřední hodiny: pondělí a středa 8:00 - 17:00 hod.).
  3. Po pevném domluvení termínu na matrice sepsat ve vile smlouvu o konání obřadu a dohodnout podrobnosti.

Všichni účastníci obřadu jsou povinni dodržovat návštěvní řád a pokyny pracovníků vily Stiassni. Volný pohyb po budově vily mimo pronajaté místnosti je zakázaný. Do interiérů vily není možné vstupovat s živými zvířaty.

Veškeré mimořádnosti je nutné domluvit předem, případně jako zvláštní bod uvést při sepisování smlouvy o konání svatebního obřadu.

Pronájem bude ukončen do 22. hodiny.


Našim nájemcům nabízíme komentované prohlídky vily za zvýhodněné vstupné 75 Kč na osobu.

Parkování je v areálu možné, kapacita je přibližně 50 míst.