Amarylis a zlatá dvacátá aneb oslavte s námi 90 let vily Stiassni

Netradiční prohlídka

Ačkoliv byl oficiálním dnem ukončení výstavy 3. únor, jsou květy amarylisů stále ve výborné kondici, výstavu tak bylo možné prodloužit do neděle 10. února. Nenechte si ujít opravdu poslední příležitost k návštěvě rozkvetlé vily.

Vychutnejte si interiéry vily Stiassni doplněné o kouzlo květinových aranžmá. Jedinečně, neopakovatelně a jen pro Vás důkladně vybraných a aranžovaných týmem floristy Slávka Rabušice. Letos již potřetí!

Pro každý ročník je pečlivě vybíráno téma celé výstavy. První ročník ve vile startoval v roce 2017 s titulem „Kouzlo květin ve 30. letech“, při druhém ročníku „Orchideje ve vile“ jsme si připomněli zálibu paní domu, Hermine Stiassni, v pěstování orchidejí. A co nás čeká letos? V roce 2019 si budeme připomínat 90 let od dokončení stavby vily Stiassni v roce 1929, a proto nosným tématem letošní květinové výstavy bude připomínka oněch zlatých dvacátých let. Atmosféru doby bezstarostnosti, radosti a elegance budou reprezentovat veliké a výrazné květy amarylisů v kombinaci s dalšími oblíbenými květinami.

Přijměte tak pozvání na mimořádnou výstavu květinových aranžmá uprostřed zimních měsíců ... vila rozkvétá! 

Výstava květinových aranžmá je součástí prohlídkové trasy vily. Prohlídky vychází každou celou hodinu od 10 do 16 hodin. Doporučujeme rezervaci.