Jak se k nám dostanete?

Několik rad, ať nebloudíte...

Vila Stiassni se nachází v Brně, v klidné městské části Pisárky, ovšem na dohled rušného centra velkoměsta a brněnského výstaviště.

Pozemek, který vilu obklopuje, je rozlehlý, ale vstup pro návštěvníky je pouze z ulice Hroznová, č.p. 14. Přímo u vstupu do areálu najdete pokladnu.

  • Cesta autem: dojede pohodlně až k areálu vily. Přímo v areálu je povoleno parkování pouze po předchozí domluvě na pokladně vily Stiassni, a to pouze v odůvodněných případech, jako jsou například zdravotní komplikace.

    Parkovat lze na ulici Hroznová před vstupem do areálu, kde jsou parkovací místa zpravidla k dispozici. Od září 2023 jsou zde zavedeny tzv. modré zóny, tedy regulovaný parkovací systém města Brna. Vila Stiassni se nachází v zóně C, což v praxi znamená, že o víkendu je parkování ZDARMA a ve všední dny je parkování ZDARMA v době od 6 do 17 hodin. Poté je třeba zaplatit povinný poplatek (první hodina je zdarma). K platbě je možné využít mobilní aplikaci. Více informací k parkování v Brně a možnost stažení aplikace zde.
  • Cesta městskou hromadnou dopravou: doporučujeme tramvaj č. 1 či trolejbusy č. 25 nebo 26, které zastavují na zastávce Pisárky, od zástavky půjdete asi 360 metrů do kopce, stále po ulici Hroznová (od zastávky vás navedou směrovky). Především v době letních prázdnin si prosím raději ověřte možné výluky MHD na www.dpmb.cz. Děkujeme.

GPS souřadnice: 49.1969153N, 16.5730744E.